SOLIDNY PARTNER W AKWAKULTURZE

WAGI

AWO od kilku lat tworzy bardzo funkcjonalne, przetestowane w realiach hodowli ryb wagi platformowe i automatyczne (do ważenia żywych ryb). Cechuje je odporność na uszkodzenia , jak również, co bardzo istotne, możliwość pracy w temperaturach minusowych (w praktyce do -5°C w przypadku ważenia żywych ryb wagą automatyczną i do -20°C w przypadku wag platformowych). Wiele opcji tarowania i sumowania ważenia, zapisu danych w pamięci wagi powstałych po konsultacjach z hodowcami, dopełnia obraz tego solidnego sprzętu zbudowanego z najwyższej jakości komponentów. Zasilanie zarówno z sieci, jak i baterii. W 100% wodoodporne, z czytelnym wyświetlaczem możliwością podłączenia do komputera lub drukarki.

Najpopularniejsze wśród hodowców wagi platformowe:

AWO60P

OBCIĄŻENIE   DZIAŁKA   PLATFORMA   MASA

60 kg                20 g          40 x 40 cm        12 kg


AWO150P

OBCIĄŻENIE   DZIAŁKA   PLATFORMA   MASA

150 kg              50g           50 x 50 cm        18 kg

Automatyczna waga AWO30P3-R służy do ważenia żywych ryb np. po ich sortowaniu, lub w czasie ich załadunku na samochód (przy współpracy z pompą do ryb). Sposób działania wagi zapewnia bezpieczeństwo ryb w czasie ważenia. AWO30P3-R jest zbudowana z podajnika oraz kosza pomiarowego zawieszonego na trzech czujnikach tensometrycznych. Sterowanie podajnikiem oraz otwieranie kosza odbywa się pneumatycznie.
Waga posiada dwa tryby pracy automatyczny lub ręczny. W obu można programować parametry takie jak: masa porcji, czas otwarcia kosza, kryterium końca ważenia porcji, zakres autozerowania i inne.

Podstawowe parametry:

Obciążenie maksymalne 30 kg
Działka 50 g
Czas cyklu ważenia 10 - 15 s
Wydajność średnia 150 kg/min.
Masa wagi 30 kg
Zasilanie 230V