SOLIDNY PARTNER W AKWAKULTURZE

KARMNIKI

KARMNIKI (Linn)

Oferta firmy Linn jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno karmniki grawitacyjne (bez zasilania), jak i zasilane prądem z sieci lub z akumulatora (z 10m kablem w komplecie), zadające paszę wprost pod siebie, lub wyrzucające ją na określoną odległość (do 8m) za pomocą dmuchawy.
Pojemności zależą od przeznaczenia i wahają się od 5 do 200kg jednorazowego zasypu paszy. Własnego pomysłu sterownik czasowy pozwala na zadawanie paszy w dowolnie wybranej porze, ilości i częstotliwości. Istnieje również wersja ze zintegrowaną wagą odmierzającą zadane dawki paszy i pokazującą jej ilość pozostałą w zasobniku.
Do karmienia narybku, jak i ryb w dużych stawach. W zależności od przeznaczenia, montowane na statywach, wysięgnikach, lub wolno stojące. O pojemnościach:

Grawitacyjne - 10; 20; 40; 50; 60 i 70kg

Automatyczne bez dmuchawy - 5; 10; 20; 40; 50; 60 i 70kg. Karmniki od 10kg pojemności wzwyż, występują w dwóch typach. Typ 1 zadaje do 100g paszy na minutę, typ 2 do 1000g/min.

Automatyczne z dmuchawą - 10; 20; 40; 50; 60; 70; 120 i 200kg. W zależności od zastosowanej dmuchawy, mogą rozrzucać paszę na odległość do 5 lub do 8 metrów.


KARMNIKI (Acqua&Co)

MIRAFEED

To niezwykle precyzyjny karmnik, mogący zadawać paszę już od minimalnej dawki 0,3 do 45g w jednym podaniu. Zaprojektowany by skutecznie chronić drogą paszę przed wilgocią panującą w wylęgarni czy podchowalni. Łatwy w montażu, czyszczeniu, zmianie zasobnika (przeźroczysty, od 3 do 10l pojemności), czy dysku dozującego, wygodny w napełnianiu. Uniwersalny, tak samo łatwo zadający paszę w formie mączki, granulek jak i peletek.
Obrotowy dysk napędzany jest prądem elektrycznym, zadając paszę grawitacyjnie. Współpracuje również z rozrzutnikami paszy.
Może istnieć jako rozbudowana sieć i współdziałać z automatycznym systemem karmienia Miranda, dostosowanym do indywidualnych potrzeb hodowcy, pozwalającym poprzez Internet monitorować i zapisywać wszystkie parametry karmienia, nawet na odległość.